izolacja natryskowa cena

Rekuperacja - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

 

Świeże powietrze
 

 

 

 

System wentylacji mechanicznej zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do Twojego domu ! Dzięki montażu nowoczesnej centrali z odzyskiem ciepła możesz cieszyć się wyjątkowo czystym powietrzem wolnym od smogu przez cały rok.

 

Warto pamiętać, że tylko instalacja zaprojektowana przez profesjonalną firmę będzie działać prawidłowo

 

 


 

 

 

Rekuperacja - wentylacja mechaniczna

 

GWC - Gruntowy Wymiennik Ciepła

 

 

Gruntowy wymiennik ciepła jest instalacją poprowadzoną pod powierzchnią terenu w celu ochłodzenia bądź podgrzania powietrza wchodzącego do wnętrza budynku. Montowane przez naszą firmę systemy GWC gwarantują wysokie sprawności oraz niskie opory powietrza. Dzięki zaawansowanym sterownikom rekuperatory manipulują przepustnicami w celu zmaksymalizowania komfortu oraz oszczędności.

 

Instalacja antybakteryjna

 

 

Nasza Firma montuje nowoczesne instalacje oparte o rury z tworzywa sztucznego pokrytego jonami srebra. Nasze instalacje są odporne na pleśń i bakterie. Dzięki niskim oporom powietrza oraz małym średnicą rur, jesteśmy w stanie ukryć instalację pod sufitem podwieszanym lub pod podłogą w warstwie styropianu. Instalacja nie potrzebuje ciągłego czyszczenia.

 

 

Świeże powietrze

 

 

System wentylacji mechanicznej wyposażony jest w wysokiej klasy filtry zatrzymujące pyły o gradacji nawet PM 2,5 Co sprawiam że świeże powietrze z zewnątrz jest niemal wolne od smogu.

 

W przeciwieństwie do systemu wentylacji grawitacyjnej rekuperator jest znacznie skuteczniejszym narzędziem do wymiany powietrza.

 

 

 

Oszczędność

 

Rekuperatory oferują odzysk ciepła do 95 % co w praktyce przekłada się na zmniejszenie strat ciepła w budynku. W budynkach jednorodzinnych straty ciepła przez wentylacje grawitacyjna ocenia się na około 50%. stosując rekuperacje zmniejszamy te straty do zaledwie 10%

 

Ocieplanie poddasza pianką

tel. 535 272 451

Zamów natrysk piany już dziś